کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
توهین خودروسازان انحصاری به فهم مردم

توهین خودروسازان انحصاری به فهم مردم

این روزها در تمام محافل و مجالس، رسانه‌ها، فضای مجازی و حتی صداوسیما!! سخن از افزایش سرسام‌آور قیمت خودرو و دامن زدنِ عوامل پنهان و پیدایِ خودروسازان انحصاری به این گرانیِ بی‌سابقه و نفرت‌زا و خشم‌آفرین است.

چندماهی است که در مورد فروش به‌اصطلاح «فوری اینترنتی خودرو»، مدام اطلاعیه و فراخوان می‌دهند اما در سایت‌هایی که برای این منظور معرفی و اعلام کرده‌اند، پس از به‌اصطلاح، آغاز نام‌نویسی، در همان دو و یا سه ثانیه‌ی نخست، اعلام تکمیل ظرفیت!! می‌کنند و افکار عمومی را به سخره می‌گیرند!

این وضعیت درحالی است که تا دلتان بخواهد خودروهای به اصطلاح تولیدی این «انحصاری‌ها» با شمار بسیار در سایت‌های تبلیغاتی و معاملاتی و در حواشی نمایندگی‌های این حضرات والا!، با قیمت‌های افسانه‌ای! وجود دارد و بازار جولان‌دهی انحصار و رانت به‌شدت گرم و پررونق شده است.

به‌راستی این سلاطین انحصار و رانت، مردم را چه فرض کرده‌اند؟! و تا کی قادر خواهند بود که به مکیدن خون خلق‌الله ادامه دهند؟!

جالب اینجاست که مافیای خودرو، حداقل به ادامه حیات خود هم فکر نمی‌کند و بر این تصور است که تا ابد می‌تواند محصولات بنجل کشورهای فرصت‌طلب و منفعت‌خواه را زیر سایه‌ی عنوان پرطمطرقِ «تولید ملی» با این شیوه و شگرد به فروش برساند و بقا یابد!، غافل از اینکه به تعبیر کنایه‌‌آمیز «وزیر اعظم نفت»، تحمل مردم حد و حصری دارد و میدان تک‌تازی‌ها همچنان باز نخواهد ماند!

و در یک کلام:

این دهن‌کجی‌ها به افکار عمومی و اقدامات مشابه‌ی دیگری که عزت مردم و حرمت کشور را لگدمال می‌کند، برای سوداگران و غارتگران سرمست و سرخوشی که پشت آنان به قدرت و ثروت گرم است، عاقبت خوبی را رقم نخواهد زد.

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 19 اردیبهشت 1398