کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
به خاطر رضای خدا، این بار برخی احساس تکلیف نکنند!

این یادداشت دی ماه سال ۱۳۹۰ منتشر و امروز به قالب جدید سایت نانوشته‌ها منتقل شده است.

به خاطر رضای خدا، این بار برخی احساس تکلیف نکنند! 

 

 

اتفاقات رخ داده زمان استاندار پیشین این استان و در نهایت پدیدار شدن وضعیت به نسبت آرام فعلی با حضور مجموعه مدیریت ارشد غیر بومی در فارس و دیگر رویدادها و اتفاقات حادث شده توامان با عملکرد برخی از نمایندگان غیر شیرازی، ……..

 

 

 

 

جوّ بومی‌خواهی و بومی‌طلبی ویژه‌ای را در سطح شهر شیراز پدیدار کرده که بر همین اساس باید نسبت به وضعیت موجود و عوامل انکارناپذیر تاثیرگذار بر نتیجه انتخابات، با نگاه تیزبینانه به کاندیداهای دوره نهم مجلس شورای اسلامی، عاقلانه و عالمانه تصمیم‌گیری شود.

پافشاری برخی از غیرشیرازی‌ها در تکیه بر صندلی بهارستان نهم، میدان را برای افراد مقابل باز می‌گذارد تا شانس ورود به مجلس نهم را برایشان افزایش دهد، از این رو ملاک و محک سنجش باورهای عمیق با ادعاهایی که فقط در تابلوهای مقابل گرفته شده قابل اندازه‌گیری است، به خوبی میدان را برای آزمایش افراد فراهم کرده تا معلوم شود که آیا برخی به واقع به آرمان‌های اصیل انقلاب دل بسته‌اند یا ادعاهایشان دکانی است تا همواره بر قدرت تکیه زنند؟! و اینجا است که عملکرد اینان برای همیشه در اذهان عمومی مردم این شهر باقی می‌ماند و چنانچه پافشاری‌های جاه‌طلبانه جای خود را به کناره‌گیری مدبرانه بدهد، گناهی است که هرگز بخشوده نخواهد شد، چراکه آثار شومش را حداقل برای چهار سال برتن رنجور این شهر غریب افتاده خواهد نشاند.

پس شما را به خدا قسم، این بار برخی احساس تکلیف! نکنند و با قدرت‌طلبی خود سرنوشت این شهر مظلوم را با پافشاری‌های نامعقولانه، به دست وابستگان به بیگانه، آنان که انقلاب را نشانه رفته‌اند، نسپارند.

بگذارید این بار شیرازی‌های مقیم شیراز، آنان که همواره در متن و بطن مسائل و مشکلات و … این شهر بوده و هستند و سینه‌های خود را مدام در تقابل با جریانات انحرافی سپر کرده‌اند، از پست و مقام و مال و منال و حتی زن و فرزند گذشته‌اند، خطرات بسیار را به جان خریده‌اند، تا امروز این جو را حاکم کرده‌اند، خود وارد این عرصه پر اهمیت و حساس شوند.

آقایی که متعلق به شهر دیگری است و یا آن که سال‌ها از این شهر به دور بوده و کارهای خود را دنبال می‌کرده اما اینک موقعیت فراهم شده را می‌بیند، همان بهتر که به دنبال آن رود که تا به حال رفته است چراکه بر سر سفره آماده نشستن نه تنها خدمت نیست بلکه از ابعادی نیز خیانت محسوب می‌شود.

اجازه دهید زخم زده شده‌ها و کتک خورده‌های این شهر که بلایای مختلف را در مدت زمان طولانی در شهر خود و همراه و همگام با مردم این شهر کشیده و چشیده‌اند، خودشان نیز میدان‌داری کنند و مانند همیشه در مقابل عواملی که انقلاب را تهدید می‌کنند، بایستند و پیروز میدان شوند چراکه تا به حال این‌گونه عمل کرده و پایبندی خود را به انقلاب نه در شعار و نه به نسبت جو زمانه، بلکه در عمل بارها و بارها ثابت کرده‌اند.

یادتان باشد و یادمان باشد، ما گفتیم و شما نیز شنیدید اما مابقی…..

ادامه دارد   

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 28 آذر 1393


Array