کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
تغاری بشکند ماستی بریزد جهان گردد به کام کاسه‌لیسان
 این یادداشت اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۰ منتشر و امروز به قالب جدید سایت نانوشته‌ها منتقل شده است.

تغاری بشکند ماستی بریزد                                         جهان گردد به کام کاسه‌لیسان

 

چندی پیش جناب فرماندار برکنارشده این شهرستان با ارتباط تلفنی با یکی از خبرگزاری‌ها اعلام می‌دارد که به علت افشای زمین‌خواری‌های یکی از وابستگان، جناب ارشد استان مرا برکنار کردند و …..

 

 

 

 

 

حال از آنجا که رسانه صدای این فرماندار برکنار شده را نگه‌داری کرده و مدرکی دال بر این مدعا در دست داشت، اقدام به انتشار این خبر کرد.

و اما حضرت ریاست‌ کل روابط عمومی و امور بین‌الملل!! کودکستانداری که ماهیت وی بر همگان آشکار است و همه می‌دانند که چگونه وارد این مجموعه شده و به چه نحوی کار کرده و هم‌اینک نیز…      به فرمان از ما بهتران با ذوق‌زدگی شتابان و با دلی پر از کینه توأم با وحشت از آن رسانه، بسیار عجولانه، عنوان «دروغ‌پراکنی رسانه» را همراه با برخی از مکاتبات اداری (که البته هیچ چیزی را ثابت نمی‌کرد) به تمام رسانه‌ها ارسال و خواست تا به خیال خودش دل خنک کند.

و اما برخی از رسانه‌های صیغه‌ای که «به مدت معلوم» هر از چندی به صیغه مدیران وقت در‌می‌آیند، از این رهگذر به نان و نوایی رسیدند و با اخذ رقم‌های بالا این به اصطلاح تکذیبیه را در یک صفحه کامل (رپرتاژ آگهی) کردند و از کیسه بیت‌المال به کیسه خود افزودند.

در میان این روزنامه‌های صیغه‌ای یکی که با وحشت و ترس دائمی که از ما داشت و دارد، برای نخستین بار نام این رسانه را در رپرتاژ آگهی خود درج کرد و به فرمان نفقه‌رسان خود به اصطلاح و به خیال خام خود ما را کوبید و این درحالی است که تاکنون طرفداران اسرائیل غاصب شاغل در آن روزنامه به او اجازه بردن نام این خبرگزاری را نمی‌دادند.

اما به مدت بسیار کوتاهی دیدیم که همین خبر این رسانه نه‌تنها از صدا و سیما بلکه از ده‌ها سایت و رسانه داخل و خارج از کشور بدون کم و کاست منتشر شد و روسیاهی به دروغ‌گویانی ماند که حقیقت‌جویان را متهم به دروغ‌پراکنی کردند و برای هزارمین بار ماهیت روزنامه‌های صیغه‌ای برملا و برملاتر شد.

حال به این گربه‌های کور باید گفت: به همین زودی یادتان رفته که …

ادامه خواهد داشت

 

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 28 آذر 1393


Array