کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
شکست «ملت» در «خانه ملت»!!

شکست «ملت» در «خانه ملت»!!

 

به‌دنبال تلاش‌های بسیار دلسوزان و دوستداران ملت، هم‌اینکه کم‌کم مبارزه با «دودودم» و «افیون»  داشت صورت عمومی به‌خود می‌گرفت، ناگهان صدای شوم متوقف‌کننده و بازدارنده شماری که منفعت و رانت‌خواری آنان در دل خاموشی و رخوت و بی‌حالی و بی‌تحرکی خلایق نهفته است، بلند شد و به‌جای دفاع و پاسداشت آزادی قلم و بیان، آزادی قلیان و افیون را فریاد زدند تا دیگر جماعت معترض به گرانی و بیکاری، نای و حال تجمع اعتراضی نداشته باشند و غرق در نکبت اعتیاد و تباهی و سیاهی شوند و و اوقات گران‌بهای خود را در قلیان‌خانه‌هایی که زمینه کشیده شدن به شیشه و شکست را فراهم می‌کند، به بیهودگی و وادادگی بگذرانند.

از همه دردناک‌تر این‌که معلوم شد بعضی از به اصطلاح  «ان جی اوها» در واقع تشکل مردم‌نهاد نبوده و نیستند و با هدف دنبال کردن مقاصد مراکز متصل به قدرت و ثروت پدیدار شده و از جاهایی که فاصله بسیار با مردم دارند، ارتزاق می‌کنند.

رسانه‌های وابسته نیز که همواره سرگرم جنگ قدرت و سرمست از رانت هستند، دم فروبسته و بار دیگر نشان دادند که فریادهای کرکننده مردمداری آن‌ها تنها حباب فریبنده‌ای بیش نبوده و نیست و از آن دسته رسانه‌های غیروابسته که با جان کندن و مشقت به حیات خود ادامه می‌دهند و هرگز نگذاشته و نمی‌گذارند صدای آن‌ها به جایی برسد، هم، نمی‌توان چندان توقعی را داشت.

سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط با سلامتی جامعه نیز سکوت و گوشه عافیت را ترجیح داده‌اند و سر بی‌درد خود را دستمال نمی‌بندند! چراکه درواقع دیگ تندرستی برای آنان نمی‌جوشد! و ….

چه بسا در چند روز آینده، طرفداران محیط زیست نیز در رادیو حضور یابند و به‌صورت انقلابی و حماسی فریاد بزنند که:

«شنوندگان عزیز توجه فرمایید!!!!!    

شنوندگان عزیز توجه فرمایید!!!    

«قلیان آزاد شد»!!

 

 

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 1 بهمن 1396