کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
اصولگرایی، اصلاح‌طلبی و انحرافات ریشه‌سوز

اصولگرایی، اصلاح‌طلبی و انحرافات ریشه‌سوز

از زمان شکل‌گیری انقلاب اسلامی در کشورمان، دو اصطلاح، واژه و عنوان جناحی و ویژگی سیاسی که تاکنون آن‌گونه که باید و شاید برای همگان به‌روشنی و مشخص، تبیین و تعریف کامل و جامعی نشده است، در بدو تولد برآمده از باورهای ناب چهره‌های شاخص درون نظام که بسیاری از آنان جزو پایه‌ها و ستون‌های انقلاب اسلامی ایران بوده‌اند، جلوه‌گری و از خود رونمایی کرد.

در سال‌های نخستین عمر این باورهای سیاسی که هنوز آغشته و آلوده به ناخالصی‌ها نشده بود، فضایی سالم برای رقابت پدیدار شد به‌گونه‌ای که از جانب رهبری  «دو بال نظام و انقلاب» برشمرده شدند.

اما به‌تدریج با نفوذ افراد ناخالص، ناشناخته و فرصت‌طلب به این جناح‌ها کم‌کم بوی تعفن نفاق، فرصت‌طلبی، تمامیت‌خواهی، وابستگی و پیوستگی به بیگانگان، قدرت‌طلبی، خودکامگی و …. فضای کشور را آلوده کرد به‌نحوی که برخی از دریچه عناد و تعدادی نیز با افکاری همانند داعشی‌ها اما با شکل‌و شمایل درونی سر درآوردند و آهسته آهسته رقابت جای خود را به تخریب و تهاجم و تخاصم داد و تا جایی پیش رفت که برای دستیابی به قدرت‌های مدت‌دار و زودگذر بعضی حاضر شدند عزت و آبروی کشور را حراج کنند و به ارکان آن تیشه بزنند.

گروهی به‌تدریج درون‌نمایی و چهره‌نمایی کردند و در نهایت تبدیل به بلندگوی بیگانه شدند و گروه دیگری نیز با نفوذ به درون، دانسته و ندانسته، نهایت تلاش خود را کرده و می‌کنند تا نمای نظام را سیاه، غیرقابل تحمل و خشن بنمایند.

این گروه منفور جامعه که بارها دست رد مردم به سینه آنان خورده است، با شعار ظلم‌ستیزی و مبارزه با رانت و …. در عمل ظالمانه‌ترین رفتارها را می‌کنند و همواره رانت‌خواری‌ها و ویژه‌خواهی‌های آنان برملا می‌شود به‌نحوی که در همین شیراز مظلوم و تصرف‌شده ما برخی از آقازاده‌ها و خرده‌ آقازاده‌های این مدعیان ریاکار سربازی نرفته دارای چند شغل و درآمد گوناگون هستند درحالی که هزاران جوان لایق و تحصیل‌کرده به‌خاطر نداشتن واسطه‌، دلال و کارچاق‌کن‌ سیاسی‌کار و…. عمر گران‌بهای خود را با بیکاری، ناامیدی، دلسردی و دلزدگی می‌گذرانند.

آقازاده و خرده آقازاده‌های این ویژه‌خواران و ویژه‌خواهان مدعی، حتی در عمل و به واقع از سربازی معاف هستند چراکه می‌بینیم دوران خدمت وظیفه! را در خانه کنار مادر و پدر «ویژه» خود سپری می‌کنند!!! و به ریش هزاران جوان پاک و بدون پارتی می‌خندند که مجبورند این دوران را در سخت‌ترین و خطرناک‌ترین مناطق کشور سپری کنند.

جالب این است که این سیاه‌رویان سیاه سیرت، هیچ انقلابی شناخته شده و امتحان پس داده‌ای را نیز قبول ندارند و فقط و فقط خود با این‌گونه ویژگی‌های تنفرزا را مسلمان مطلق و انقلابی راستین قلمداد می‌کنند.

این ریاکاران رسوا همواره با عملیات و اقدامات کور (درست مانند داعشی‌ها) و از درون تاریکی سنگ‌اندازی و لجن‌پراکنی می‌کنند و جرئت نمایان کردن چهره واقعی خود را ندارند به‌گونه‌ای که حتی در فضای مجازی با اسامی مجعول، القاب و نام‌های گمراه‌کننده و نفاق‌آلود به تخریب چهره‌های شناخته شده و شاخص می‌پردازند.

بارها و بارها رفتار، اعمال و گفتار این مدعیان توخالی ثابت کرده است که جز قدرت‌طلبی و ویژه‌خواهی به هیچ باوری پایبند نیستند و حاضرند برای به دست آوردن جایگاهی هرچند کوچک، هر کار قبیح و ناشایستی را بکنند و به هر شگرد و ترفندی متوسل شوند و اخلاق انسانی را زیر پا له کنند.

ادامه دارد/

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 4 تیر 1396