کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
نَه سایه و نَه سایه‌روشن!

نَه سایه و نَه سایه‌روشن!

 

تجربه‌ی دهه‌های اخیر نشان داده است که تمام فلاکت‌ها و بدبختی‌ها، رانت‌خواری‌ها و ویژه خواهی ها و ….. خروجیِ مخفی‌شده‌ها در تاریکی و سایه بوده و هست.

 

 

تردیدی نیست که وضعیت نابسامان اقتصادی کشور و خشم و نفرت‌ها از تبعیض، فساد و … زائیده‌ی سایه‌های سنگین و سیاه و فراهم شدن زیستِ شماری پَرده‌نشین! بوده است.

 

 

با چه رویی پرده‌نشین‌هایی که اخلاق را زیر خروارها خاک مدفون و با فروش دین و باورهای مردم، روز و روزگار را سیاه و جهنمی کرده‌اند، به خود اجازه می‌دهند از عدالت و انصاف سخن بگویند!؟

 

 

خودِ بنده چند سال پیش ترکش‌هایِ سوزنده‌ی سایه‌نشین‌هایی که مدعی خدمت بی‌مزد و منت!! به مردم هستند را در خبرگزاری فارس با تمام وجود حس و لمس کردم و متوجه شدم که تمام دعواها بر سر لحافِ ملاست!

 

 

اینک کوچک‌ترین تردیدی ندارم که در صورت انتصابِ سایه‌نشین‌ها به کمک رسانه‌های برون‌مرزی که هم ادعایِ آزادی و آزادی‌خواهی دارند و هم رأی‌دهنده‌ها را بی‌شَرَف می‌خوانند! و تلاش می‌کنند که فقط شبکه ی زیست کننده‌ها در تاریکی پای صندوق‌های رأی بروند، دیگر کم‌ترین امیدی به بهبودی نخواهد بود و باید در انتظار تلخی‌ها و تلخ‌کامی‌های روزافزون، روزگار بگذرانیم و عمر گران‌مایه را با سختی و رنج به باد فنا دهیم.

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 14 تیر 1403