کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
نبردِ شش پراید با مدل‌ها و رنگ‌های گوناگون!!

نبردِ شش پراید با مدل‌ها و رنگ‌های گوناگون!!

 

حواشی انتخابات گاهی بسیار بیش‌تر از خود انتخابات برای مردم سودمند است، چراکه به‌طور مثال در مناظره‌های نامزدهای ریاست جمهوری، آنچه در طول سال‌های متمادی شنیده و دیده شده است، آشکار می‌شود و هر یک از پرونده‌ی دیگری رونمایی می‌کند!

 

 

در روزها و شب‌های اخیر نیز مشاهده کردیم که نامزدها هرکدام درست مانند یک خودرو پراید اما با رنگ‌ها و مدل‌های متفاوت، با یکدیگر تصادف کردند، بوق‌های اعتراضی را نواختند و با نور بالا در شب‌هنگام، به چشم یکدیگر تاباندند و در مواقعی نیز همدیگر را لِه کردند.

 

اما وجه تمایز پنج نفر از آنان با یک نفر دیگر، نشان داد که تنها یکی از این پرایدها هاچ بک و مابقی صندوقدارند و برای کوبیدنِ هم، گاهی به صندوق‌عقب یکدیگر استناد می‌کردند و عملکردهای همدیگر را به رخ می‌کشیدند و …..

 

پراید هاچ بک نیز بر نظر و نگاه کارشناسانی تکیه داشت که بیش‌تر سلایق و دیدگاه‌های خود را به‌عنوان بیان کارشناسانه همواره در زمینه‌های گوناگون به خورد خلق‌الله داده و می‌دهند و معنا و مفهوم نگاه‌های علمی را با شک و تردید همراه کرده و می‌کنند! البته این‌گونه اظهارات مبتنی بر سلیقه و دیدگاه‌های شخصی، سال‌های سال است که کشور ما را با چالش‌ها و تنگناهای بسیاری روبه‌رو کرده است و پدیده‌ی تازه‌ای نیست.

 

آنچه را که از درون و دل مناظره‌ها می‌توان به‌روشنی دریافت، این است که در صورت سبقت گرفتن هاچ بک از دیگر پرایدها، همواره شاهد و ناظر مشت‌ومال‌ها و تصادفات و فراهم کردن زمینه‌های پنچری از سوی صندوق‌دارها در تقابل با آن خواهیم بود، به‌گونه‌ای که در زمان دولت‌های مختلف تجربه کرده‌ایم.

 

و اما لُبِ کلام…….

 

چه دردآور است، مردمی با پیشینه‌ی فرهنگی، تاریخی، هنری، ادبی و….. با عظمتی بی‌نظیر و ثروت‌های سرشار خدادادی، باید با پراید، آن‌هم با قیمت‌های بادبادکی و تورمی تردد کنند و از بی‌ارزشی پول ملی خود در مقابل جهانیان کوچک شوند و خجالت بکشند!

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 5 تیر 1403