کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
تاخت‌وتاز زَهر به خوراکی‌های ما ….

تاخت‌وتاز زَهر به خوراکی‌های ما ….

 

افزایش هولناک بیماری‌های کُشنده‌ای مانند سرطان، به تک‌تک ما هشداری جدی می‌دهد که در شیوه‌ی زندگی خود کنکاش کنیم و در مورد یورش‌های مغولانه ی سودجویان به تندرستی اقشار جامعه بیندیشیم و به آنچه می‌خوریم و می‌آشامیم دقت و توجه لازم داشته باشیم.

 

 

درزمینهٔ تندرستی با وضعیت (کی به کیه!) روبه‌رو هستیم و دستگاه‌های مسئول و متولی این امرِ بسیار پُراهمیت، آن‌گونه که بایدوشاید به وظایف قانونی، شرعی، اخلاقی و حتی عرفی خود چندان پایبندی ندارند و در یک جمله می‌توان گفت که سود و انباشت پول و ثروت، تمام اموری که به زندگی انسان‌ها بستگی هم مستقیم و هم غیرمستقیم دارد را زیر پای مخوف خود له می‌کند.

 

انواع و اقسام سَم‌های خطرناک، سبزی و صیفی‌جات و میوه‌های مصرفی ما را به اسارت خود درآوره، تولید محصولات تراریخته سال‌به‌سال در حال افزایش و گسترش است و …..

 

در مورد افزایش موذیانه و خطرناک آلودگی هوا، گویی مسئول و مسئولیت‌پذیری وجود ندارد و مدیریت تنها در جمع‌آوری و گرفتن پول و افزایش بودجه‌های سازمانی تعریف و خلاصه شده است!

 

دوچرخه، این وسیله نقلیه‌ی پاک و تندرستی آفرین نیز از سوی افکار متحجرانه و کپک‌زده به گورستانِ انبارهایِ رانتی منتقل شد.

 

اعصاب و روان انسان‌ها به‌پای سیاست‌بازی و سیاست زدگی از سوی سیاست نَداران قربانی می‌شود و بسیاری از جرائم در این زمینه‌ها با پول قابل حل‌وفصل شده است!

 

و کلام آخر اینکه:

 

منتقدان در این زمینه‌ها نیز تکلیفی مشخص دارند که نَگو و نَپُرس!

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 11 خرداد 1403


اخبار سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی ، و... از منو سایت انتخاب کنید .

بایگانی