کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
با انگیزه‌ای مضاعف آمده‌ایم

چند سالی مخاطبان فرهیخته ما پیشنهاد تبدیل وبلاگ نانوشته‌ها را به سایت خبری به‌طور مکرر بازگو می‌کردند تا اینکه سرانجام مصمم شدیم به‌شکل تدریجی و با برنامه‌ریزی وارد این صحنه شویم، باشد تا شایستگی یابیم به میزان توان و امکانات، نقشی را در نقشه زندگی ایفا کرده و زوایای تاریکی‌ را روشن کنیم و روشنی‌بخش راه تعالی و رسواگر پنهان‌شدگان در تاریکی‌های ابهام باشیم.

 

تردیدی نداریم که راه در پیش گرفته هموار نخواهد بود چراکه همواره پرده‌کشی‌ها با مقابله پشت پرده نشسته‌ها مواجه می‌شود و آگاهی‌بخشی فضای ابهام و گمراهی را زدوده و دست‌های در جیب خلایق فرو رفته را رو می‌کند.
در این سایت بخش‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که البته و صد البته بنا نداریم فقط و فقط صفحه‌پرکن باشیم، تلاش داریم خبر، مطلب، تحلیل و … که مورد نیاز مخاطبان باشد را بر روی سایت قرار دهیم حتی اگر اندک باشد چراکه تنها به اثرگذاری آن می‌اندیشیم.
از جانب دیگر به‌خاطر اینکه بتوانیم هزینه‌های اجتناب‌ناپذیر سایت را فراهم کنیم بخشی را نیز به آگهی‌ها و نیازمندی‌ها اختصاص داده‌ایم، البته به‌نحوی که حرمت و قداست کار محکم و استوار حفظ بماند و هیچ چیزی مانع بازگویی واقعیت‌ها نشود، چراکه برای مردم آمده‌ایم و جز مردم به شخص و یا اشخاصی ویژه گره نخورده‌ایم و از هیچ منبعی حمایت نشده و تنها متکی به خدای منان و پشتیبانی خلایق مومن خدا هستیم.

هرگز و هرگز شخص و اشخاص را نماد نظام جمهوری اسلامی ندانسته و نمی‌دانیم و خط قرمز ما قانون اساسی است و در مقابل آنان که خود را خط قرمز فرض کرده‌اند همواره ایستاده و می‌ایستیم.

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 4 دی 1393


Array