کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
رُشد قارچ گونه فِهرست‌های انتخاباتیِ نوپدید!

رُشد قارچ گونه فِهرست‌های انتخاباتیِ نوپدید!

 

پدیده‌ای که مردم فهیم را هم متعجب و هم متأسف می‌کند، اعلام فهرست‌های انتخاباتی نوپدیدی است که قارچ گونه اعلام می‌شود و به درک و فهم خلایق، توهین می‌کند و قانون را نیز به تَمسخُر می‌گیرد!

 

ائتلاف‌هایی که هر از چهار سال در جَوّ غبارآلودِ انتخاباتِ مجلس به‌صورت نقطه‌ای پدیدار می‌شود و پس از انتخابات نیز به کُمای چهارساله می‌رود.

 

 

 

گویی این نوپدیدها در میان مردم زندگی نمی‌کنند، هرگز سوار مترو، اتوبوس و تاکسی نمی‌شوند و حتی برای خرید نان نیز هرگز در صف منتظر نبوده‌اند و حرف‌های مردم را نشنیده‌اند!

 

هم نوپدیدها و هم شبکه‌ای‌ها هنوز متوجه نشده‌اند که لیست راستینِ مردم، فهرستی است که در آن تغییر و تحول ملموس باشد و دیگر فریب وعده‌های عوام‌فریبانه و بی‌عمل را نخواهند خورد، هرچند که هنوز برخی آن‌چنان تحت تأثیر وعده‌هایِ قشنگِ کاریکاتوری قرار می‌گیرند و به امید تأمین نان شبِ خود، خوش‌باوری می‌کنند!

 

امیدواریم این بار، دیگر مردم مهربان و مهمان‌دوست شیراز، اجازه‌ی جولان دهی به غریبه‌های دل نبسته به این شهر و دل‌بسته به قدرت و نفوذ را ندهند و در حفظ و حراست از برندهای بی‌نظیر، تاریخی و سرمایه‌ای دیار شهر راز با تمام وجود تلاش کنند.

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 3 اسفند 1402