کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
چرا به مجلس می‌روید؟!

چرا به مجلس می‌روید؟!

 

به مجلس می‌روید تا با اَهرُم استیضاحِ وزیران، مُهره‌های سرسپرده‌ی خود را به‌عنوان مدیرکل، مدیر، رئیس و…. به مردم مظلوم شیراز و فارس تحمیل کنید و تمام فکر و ذکرتان را برای سرکوب مردم اصیل این شهر پُررمز و راز به‌کار گیرید؟!

 

 

به مجلس می‌روید تا درعین‌حالی که اهالی راستین قلم و روزنامه‌نگاران واقعی سال‌ها باید در انتظار مجوز انتشار روزنامه و رسانه باشند و در پیچ‌وخم‌های کمرشکن به بن‌بست برسند، شما یک‌شبه مجوز روزنامه بگیرید درحالی‌که هنوز نمی‌دانید روزنامه را با «ز» می‌نویسند یا «ذ»؟!

 

به مجلس می‌روید تا پس از چهار سال لابی‌گری و رانت‌خواری، سرانجام معاون وزیر شوید و هرچه بی‌لیاقت، بی‌تجربه، سرسپرده و خوار و ذلیلی را پُشت میزهایی بنشانید تا فقط برده و بنده‌ی شما باشند و خلق خدا را هیچ حساب کنند و خدای آنان امثال شما ریاکار و شعارپیشه و مردم‌فریب باشد و بس؟!

 

 

به مجلس می‌روید تا گماشته‌های خود در ادارات و ارگان‌ها دست به هر کثافت‌کاری و رفتارهای ضدمردمی و ایذایی علیه قلم‌های آزاد، بزنند و اداره کُل غصب شده را درراه سرکوبی آزاداندیشان و آزادگان راستین و نه پوشالی، به خدمت گیرند؟!

 

 

به مجلس می‌روید تا نوکران پشیز و بی‌مقدارِ شما در فلان اداره کُل و اداره‌ی شهرستان، تشکل‌ها و مجموعه‌های زیرپوشش خود را با فریبکاری، دروغ‌پردازی، دادن وعده‌های پوچ و حتی تهدید و ترساندن و …. به جمع‌آوری رأی‌های حرام و کثیف وادارند و هر نوبت نسبت به نوبت قبل بر رانت‌خواری و ویژه خواری‌های خود، افزون و افزون‌تر کنید؟!

 

 

کاری کرده‌اید که گماشته‌های سَرسپُرده‌ی شما با گرفتن تنها یک جعبه‌ی آجیل!! تمام شرف و انسانیت خود را می‌فروشند و قانون را به ابزاری برای سرکوب آزاده‌های راستین مبدل می‌کنند!

 

 

بروید و گور خود را گم کنید و بگذارید مردم اصیل این شهر و دیار با پشتوانه‌ی سرشارِ تاریخ و تمدن و فرهنگ و… خود سرنوشت خود را در دست گیرند و از لوث وجود بی‌وجود شما رهایی یابند.

 

 

فراری دادن نخبگان و انواع و اقسام سرمایه‌ها، بس است!

 

 

افزودن روزبه‌روز ناراضی و خشمگین بر جمع ناراضی‌ها و مُتنفِر شده‌ها بس است!

 

 

گره زدن‌هایِ گوناگون بر زندگی مردم بی‌گناه بس است!

 

 

به جای و جایگاه اولیه‌ی خود برگردید تا این شهر مظلوم از تصرف عدوانی رهایی یابد و نَفَسی راحت بکشد.

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 2 اسفند 1402


Array

اخبار سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی ، و... از منو سایت انتخاب کنید .

بایگانی