کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مدیرانی که در خدمت نامزدهای مجلس قرار می‌گیرند!!

مدیرانی که در خدمت نامزدهای مجلس قرار می‌گیرند!!

 

از مدت‌ها پیش، افرادی که تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند که با هر شگردی شده است، صندلی‌های راحت و پررمزوراز! مجلس را تصاحب کنند، با نفوذ در شماری از اداره‌های کل و …. و تأکید بر پشتیبانی‌های همه‌جانبه‌ی مدیرانی که خود موجب گماشتن آنان به پست‌های پَست شده بوده‌اند، زیرمجموعه‌ها را با ترفندهای نخ‌نما شده و نفرت‌انگیز، به‌کار گیرند و از این نمدِ آلوده برای خود کلاهِ سیاهی دیگر بدوزند.

 

 

این سهامدارانِ همیشگیِ شرکت‌های تحمیلیِ سهامی مدیریت و سمت!، گویی دست‌بردار نیستند و دل از رانت و …. نمی‌کنند و باید همواره جاهایی را غصب کنند و قانون، عرف و شرع را به بازی گیرند و مردم را …. فرض کنند!!

 

یکی از مدیران سرسپرده‌ای که سمت و میز خود را مدیون یکی از همین بانفوذهایِ اعتبارباخته و متنفرشده است، تلاش می‌کند شماری از تشکل‌های وابسته به اداره‌ی غصب کرده‌ی خود را فریب دهد و با وعده‌های پوچ و دروغینِ همیشگی، ارادت و مراتب سرسپردگی خود به ارباب را نشان دهد و در برابر او سر تعظیم و تکریم فروآورد و برای بقایِ سمتِ تحقیرشده‌ی خود تضمین گیرد!

 

 

در این گیرودار است که به‌خوبی می‌توان نقش دستگاه‌هایِ نظارتی را مورد سنجش و آزمون قرار داد و متوجه شد که آیا این بوی تعفن فراگیر شده و یا هنوز می‌توان امیدواری داشت.   

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 19 بهمن 1402