کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
آقای شهردار شیراز برای شما و اعضای شورای این کلان‌شهر متأسفیم!

آقای شهردار شیراز

برای شما و اعضای شورای این کلان‌شهر متأسفیم!

 

شما باید صریح و شفاف به شهروندان فهیم و فرهنگ ور شیرازی پاسخ‌های روشن و به‌دوراز پرده‌پوشی بدهید.

 

آیا افرادی را که به‌عنوان مأموران جلوگیری از سد معبر به کار گرفته‌اید و از محل عوارض همین شهروندان که باید از حقوق مسلم شهروندی برخوردار باشند به آنان جیره و مواجب می‌دهید، وظایف دیگرِ محرمانه و غیر آشکار هم دارند و یا صرفاً از دیگرانی که به‌طورمعمول به‌صورت ناپیدا عمل می‌کنند، دستور می‌گیرند و برخلاف وظایف محوله‌ی قانونی رفتار می‌کنند؟

 

چطور و چگونه است که شماری از این مأموران به خاطر اعمال خشونت علیه شهروندان مورد تشویق قرار می‌گیرند و به سفرهای تشویقی – تفریحی و اقتصادی به سوریه فرستاده می‌شوند و برخی نیز از سفرهای خانوادگی به مشهد مقدس بهره‌مند می‌شوند؟!

 

شکافتن این حقایق و وقایع صرفاً بر اساس شنیده‌ها و حدسیات نبوده و نیست بلکه از زبان شماری از مأموران خود شما بیان و اظهار می‌شود.

 

از سوی دیگر آنچه به‌طور کامل مشهود است، این حضرات به‌اصطلاح مأمور جلوگیری از سد معابر عمومی، چرا با مغازه‌دارانی که بیش از نیمی و گاهی نیز تمام پیاده‌روها را برای عرضه‌ی میوه و تره‌بار و یا دودی کردن شیشه‌ی خودروها و …. جسورانه به اشغال خود درآورده‌اند، نه‌تنها هیچ‌گونه برخوردی ندارند بلکه در حال عبور با خودروهای گران‌قیمت و ویژه‌ای که در اختیار آنان قرار داده‌اید، با قرار دادن دست بر روی سینه، به اشغال گران ادای احترام می‌کنند! اما در برخورد با دست‌فروشان فقیری که از سر ناچاری و فقر گوشه‌ی کوچکی از پیاده‌رو را به پهن کردن بساط خود اختصاص داده‌اند، همچون یورشگران جنگی رفتار می‌کنند؟!

 

بنا بر حقوق حقه‌یِ شهروندیِ تک‌تکِ شهروندان، شما به‌عنوان شهردار شیراز و همچنین اعضای شورای اسلامی این کلان‌شهر که انتخاب شهردار در عهده و اختیار آنان است، وظیفه دارید به این پرسش‌ها پاسخ‌های قابل‌قبول، منطقی و مبتنی بر قانون دهید.

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 15 اردیبهشت 1402