کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
مشکل اقتصاد کشور روحانی بود یا بازنشستگان؟!

مشکل اقتصاد کشور روحانی بود یا بازنشستگان؟!

در دوره‌ی دولت مادرمرده‌ی روحانی که به‌عنوان دولت آمریکایی انگلیسی مورد حمله‌ی انقلابی‌نماهای امروز قرار می‌گرفت، اینان هر روز از فقر و تنگدستی کارگران و بازنشستگان و جفای اعتدالیون! داد سخن سرمی‌دادند و این‌گونه اقشار را به اعتراض، تجمع، تحصن و …. دعوت و یا تحریک می‌کردند و….

امروز همین حضرات انقلابی!! حرف‌های خود را درست برعکسِ قبل چرخانده و هر روز و هر ساعت به‌عنوان مسئول، کارشناس اقتصادی و …، نوک پیکان نیزه‌ی زهرآلود خود را به طرف کارگران و بازنشستگان مظلوم و بی‌پناه گرفته و مدام به قلب و دل این قشر ناچار و گرفتارشده در باتلاق تورم و …. پرتاب و جامعه را خشمگین می‌کنند.

از وزیران دوره‌ی احمدی‌نژادی که امروز نیز بر مسند وزارت تکیه زده‌اند گرفته تا برخی از وکلای …. مردم در مجلس! و کارشناس‌نماهای سفارش‌شده‌ای که تا دیروز برای کارگر و بازنشسته سینه چاک می‌کردند، همه و همه علیه کارگران و بازنشستگان بسیج شده‌اند و عامل تمام بدبختی‌های اقتصادی را همین اقشار ضعیف و بی‌پناه می‌دانند!

گویی هیچ سازمان، ارگان و نهادی وجود ندارد که فقط برای زدن حرف‌های مفت، بودجه‌های کلان را بخورد!

انگار مقاومت‌کنندگان در برابر شفافیت‌ها و آشکار کردن امور اقتصادی از اموال و املاک کله‌گنده‌ها گرفته تا حقوق‌نجومی‌بگیرها و… هیچ نقشی در ویرانی اقتصاد نداشته و ندارند!

گویی انحصارهای رانتی و رانت‌خواری هیچ‌گونه تاثیری بر اقتصاد ویران‌شده‌ی ما نداشته و ندارد!

گویی چراغ‌هایی که به خانه روا و به مسجد حرام است، خاموش شده‌اند!

انگار این فقط شکم‌سیرها، وابسته‌ها و …. هستند که معنا و مفهوم اقتصاد را می‌فهمند و دیگران باید از آنان اطاعت بی‌چون‌وچرا کنند و دم فرو بندند، وگرنه……!!

این نیز بگذرد……..

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 27 مهر 1400


Array