کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با درود و سلام

امیدواریم مشکل هزاران باغدارِ بلاتکلیف و سردرگمی که نزدیک به ۲۴ سال است مورد هجمه‌های باندهای مافیایی سیاسی قرار گرفته‌اند و به اسارت امضاهای طلایی ایجادشده برای برخی که به‌عنوان مسئول همواره به تولید ناراضی، خشمگین، مخالف و …. اقدام کرده و می‌کنند درآمده‌اند، در زمان ریاست جمهوری شما حل‌وفصل شود و به سرانجام برسد، هرچند که در دوره ریاست شما در قوه قضائیه، نگذاشتند فریاد دادخواهی ما به گوش‌تان برسد و صدای ما را در مقبره‌های تاریک و سردِ سیاسی مدفون کردند!

یک‌بار برای همیشه برای ما روشن کنید که آیا ۲۴ سال پیش نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز خدای ناکرده مرتکب خلاف شده و هزاران بی‌گناه و بی‌پناهی که اغلب نیز از اقشار ضعیف جامعه، بازنشستگان، کارمندان، سپاهیان، خانواده شهدا و جانبازان نیز هستند، با اعتماد به این نهاد قربانی تخلف دیگران شده‌اند و یا طبق روال معمول و مرسوم، سیاست‌بازان سیاه‌کار، در خدمات‌رسانی به این مجموعه‌ی بزرگی که با عنوان طرح «فلاحت در فراغت» حیات یافت و زمین‌های بلااستفاده و رهاشده‌ای که در ردیف کلاس ۴ قرار داشته‌اند و امروز با زحمات و هزینه‌های شخصی هزاران خانواده‌ی مظلوم، سرسبز و خرم شده‌اند، ایجاد اخلال و اختلال می‌کنند؟

گناه هزاران خانواده‌ای که از قشرهای ضعیف و مظلوم تشکیل شده‌اند، چیست؟ آیا نباید به محوری‌ترین نهاد انقلابی اعتماد می‌کردند؟ آیا آباد کردن زمین‌های سنگلاخی و بلااستفاده در جمهوری اسلامی ایران جرم محسوب شده است؟ آیا سرمایه‌گذاری‌های گوناگون در این زمینه که مانع خالی شدن روستاهای اطراف از سکنه برخلاف بسیاری از روستاهای اطراف شیراز شده است، گناه کبیره به حساب می‌آید؟ آیا ایجاد اشتغال برای هزاران روستایی و رونق بخشیدن به اقتصاد روستاهای اطراف جرم محسوب می‌شود؟ آیا درختکاری در لابه‌لای سنگلاخ‌ها و ایجاد فضای سبز در کمربند شهرستان شیراز و تولید اکسیژن با هزینه‌های شخصی ازجمله‌ی گناهان نابخشودنی محسوب می‌شود؟

اگر چنین است بگویید تا توبه کنیم و باورهای خود را رها و سبک و سیاق دیگری را برای زیستن برگزینیم.

هر از چندی همچون فلسطینی‌ها که مورد هجوم صهیونیست‌ها قرار می‌گیرند، ما و خانواده‌مان نیز از حملات شبانه‌ی افرادی که به‌ناحق صاحب امضاهای طلایی شده‌اند، دچار هراس و وحشت می‌شویم و به تجمع و تحصن و …. پناه می‌بریم تا بلکه در این استان و شهرستان دادخواهی سر برآورد و دادمان را از بیدادگران بستاند.

آقای رئیس جمهوری:

این‌بار سرسختانه و پیگیرانه از شما می‌خواهیم که یک‌بار برای همیشه تکلیف ما را با این فضای سرد، خاموش، مبهم، پر از دلهره و وحشت و …. روشن کنید و وظیفه‌ی صیانت را به کسانی بسپارید که نگاه دوگانه و چندگانه و تبعیض‌آمیز نداشته باشند و سرنوشت باغات طرح فلاحت در فراغت را همچون باغ‌های رویایی شیراز که روزگاری زبانزد جهانیان بود و با امضاهای طلایی غصبی به نابودی و مرگ کشانده شده، نشود.

امضا:

هزاران باغدار مظلوم و بی‌پناه و بدون حامی و متولی «طرح فلاحت در فراغت امام جمعه‌ی اسبق شیراز»

رونوشت جهت استحضار و هرگونه اقدام مقتضی:

نماینده محترم ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز

استاندار محترم استان فارس

ریاست محترم دادگستری فارس

دادستان شیراز

بازرسی کل کشور مستقر در فارس

۰۹۱۷۱۱۴۰۹۹۷

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 20 مهر 1400