کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
یک تیتر و چند کلام…….

یک عضو کمیسیون قضایی مجلس:

ناجا عذرخواهی کند

یک عضو کمیسیون قضایی مجلس ضمن تحسین عذرخواهی نماینده ای که با مامور راهور پلیس درگیر شده بود از نیروی انتظامی خواست که به خاطر ادبیات مامورش از مردم و مجلس عذرخواهی کند.

به گزارش ایسنا، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم میمه، برخوار و شاهین شهر در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به ماجرای نماینده سبزوار و درگیری او با مامور راهور پلیس در خیابان دروازه دولت تهران گفت: این تجربه به ما نشان داد که چگونه شفافیت راه را بر سیلی های متعدد مدیران، کارمندان و ماموران به اقشار مختلف مردم می بندد. ضمن تحسین نماینده ای که یک سیلی به نفس اماره خودش و یکی سیلی به دشمنان نظام و مجلس زد به نیروی انتظامی هشدار می دهم که از عذرخواهی این نماینده عبرت بگیرد و اجازه ندهد که مامورانش در هنگام اعمال قانون از چهارچوب قانون تجاوز کنند.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی مردم و قانون برایش فرقی نمی کند از نیروی انتظامی پلیس خواست تا نسبت به ادبیات مامور راهور از مجلس عذرخواهی کند.

………………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………………….

سیلی‌زدن را قانونی کنید!

به عضو محترم کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی پیشنهاد می‌دهیم برای اینکه هم سیلی محکمی بر نفس اماره سربازانی که پای را از گلیم خود درازتر می‌کنند، زده شود و هم عبور از خطوط ویژه برای صاحبان منصب و مقام با مشکلی مواجه نشود و هم سیلی‌خوردگان به عذرخواهی ملزم شوند، مصوب کنند ازاین‌پس به‌محض مشاهده خودروهایی که متعلق به ازمابهتران است، همگان کنار بکشند و راه را بگشایند و همزمان نیز سر تعظیم فرودآورند و با تقدیم احترامات جامع و کامل، حضرات را بدرقه کنند.

مصوب فرمایند ازاین‌پس در قسمت‌ جلو، عقب و بقل خودروهای اهدایی خودروسازان به نمایندگان معزز مردم در مجلس شورای اسلامی با خطوط برجسته و درشت بنویسند «همگان کنار بروند، خودرو نماینده درحال عبور است» و همچنین قید کنند «نماینده محترم واکسن آنفلوآنزای ویژه زده است، مراقب باشید و توقف کنید تا عبور فرمایند و…..

با این حساب دیگر مشکل و مانعی بر سر راه نمایندگان محبوب ملت، سبز نمی‌شود و کسی به‌خود اجازه نمی‌دهد که خدای نکرده مراتب ادب و احترام، تعظیم و تکریم را نسبت به نمایندگان مردمی و دوست‌داشتنی مجلس شورای اسلامی به‌صورت تمام و کمال به‌جای نیاورد.        

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 15 بهمن 1399