کانال تلگرام تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات تبلیغات
دولت اعتدال سرزمین پارس را به آشوب نکشاند

این یادداشت مهرماه سال ۱۳۹۲ منتشر و امروز به قالب جدید سایت نانوشته‌ها منتقل شده است.

دولت اعتدال سرزمین پارس را به آشوب نکشاند

 

به دنبال شکل‌گیری دولت اعتدال که منتج از وازدگی مردم از نحوه عملکرد لات‌های سیاسی که به دور و بیگانه با فرهنگ تحزب و تعامل، تمام وقت و انرژی کشور را صرف تشنج‌آفرینی، درگیری و اعمال (حیدری – نعمتی) می‌کردند چه در زمان حاکمیت چپ و یا راست و چه در هنگامه آتش‌آفروزی‌های جریان خرافی انحراف است،  ……..  

 

 

برخی متوهم به لانه خزیده‌ای که ننگ همراهی با آشوب‌گران هرگز از پیشانی سیاهشان پاک نمی‌شود، به خیال اینکه زمان بازگشت آنان فرا رسیده، از سوراخ‌هایی که در آن‌ها پناه برده بودند خارج شده و با بیانیه و اعلامیه و فراخوان‌هایی که حاصل تفکر انگشت‌شماری تاریخ مصرف گذشته و مهره سوخته شده است، اقدام به سهم‌خواهی‌های ابلهانه از دولت اعتدال می‌کنند، گویی فراموش کرده‌اند که در زمان رسوایی و تنگناهایی که گریبانشان را گرفته بود همین چند نفر معدود! حاضر نشدند توبه‌نامه‌ها‌یشان را در روزنامه‌های خود چاپ کنند اما معرفت جوانمردان موجب شد همان توبه‌نامه‌ها و غلط‌کردم‌های‌شان در رسانه‌های آزاداندیش انتشار یابد تا بتوانند از گندابی که در آن گرفتار آمده بودند، نجات یافته و به آغوش مردم بازگردند.

این آلزایمری‌ها بر این تصورند که مردم فارس به ویژه شیراز فراموش کرده‌اند که روزنامه تیره و تارشان کپی کاملی از شبکه فارسی زبان «بی بی سی» بود و تا اوج، خود را غرق نفرت و انزجار کرده بودند!، امروز با چه رویی اقدام به صدور به اصطلاح بیانیه می‌کنند، آیا از گذشته و سابقه ننگین خود شرم ندارند؟ آیا بر این تصورند که مردم نیز مانند همین چند نفر معدود! آلزایمر گرفته‌اند و پیشینه ننگ‌آلودشان از خاطره‌ها رفته است؟

به هر حال خطاب ما به آقای وزیر کشور و شخص رئیس جمهور است که نگذارند پارس قهرمان، به آشوب کشیده شود، اجازه ندهند آرامش این دیار به تشنج و درگیری و آتش‌افروزی مبدل گردد.

افراد سوءسابقه‌داری که افکار شوم آنان این استان را به غوغاسالاری و عقب‌گرد کشاند، نه تنها لیاقت و صلاحیت استاندار شدن را ندارند، بلکه باید در پیشگاه مردم قهرمان سرزمین پارس احساس شرم کرده و توبه‌نامه بنویسند.

آقای وزیر کشور، آرامش این منطقه فرهنگی را به آشوب و تشنج و … مبدل نکنید.

آقایان نماینده… اگر امروز با یکدیگر متحد و یکصدا نباشید فردا همین مردم شریف خطه فارس نه تنها آرای خود را به راحتی پس می‌گیرند بلکه تا ابد شما را نخواهند بخشید و مورد لعن و نفرین واقع می‌شوید.

یادتان نرود، آنان که امروز از دکتر روحانی سهم‌خواهی می‌کنند، همان‌هایی هستند که برخلاف ادعاهای‌شان به او رای ندادند و رای‌شان صرفا بازگشت به دوران گذشته بود.

فراموش نکنید که بزرگان دلسوز انقلاب خطر جریان خرافی انحراف را با تمام وجود حس و لمس کردند و هدفشان زنده کردن بخش سالم اصلاحات بود نه جریانی که پشت پرده مخفی شده‌اند و اهدافی شوم دارند.

یادتان نرود بزرگانی که خود را عاشقانه هزینه انقلاب کرده و می‌کنند، جریان مرده‌ای را جان بخشیدند تا بخش هماهنگ با مردم آن، جانی دوباره گیرد و ریشه انحراف «باندگرا» خشکانده شود.

امروز نباید اجازه داد تا بدپیشینه‌ها آب را گل‌آلود کرده و به خیال خام خود ماهی‌گیری کنند.

وحدت رویه شما جلو گل‌آلودی آب را می‌گیرد و بلعکس آن، لات‌گری‌های سیاسی را دوباره رونق می‌بخشد و راه را بر آویزان‌شدگان به قبای اعتدال، فرصت‌طلبان سوءپیشینه‌دار و … هموار می‌کند.

پس به هوش باشید که پشیمانی حاصلی را نخواهد داشت.

والسلام / نامه تمام

 

 

 

  • نویسنده : عزیزالله قهرمانی
  • 30 آذر 1393


Array